Warning: getimagesize(http://bloomfield.studio/img/bloomfield_share2.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 410 Gone in /data/web/virtuals/291019/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

VIZUÁLNÍ
STYL

Zde jsme doma! Zde od nás dostanete nejvyšší přidanou hodnotu. Vizuální styl vnímáme jako jeden z prostředků, jak reflektovat „osobnost značky“, zdůraznit a podpořit požadovanou tonalitu komunikace a přispět k jasné rozpoznatelnosti a zapamatovatelnosti.

Ukázky najdete v sekci „Naše práce".

STRATEGIE A POSITIONING ZNAČKY

Kvalitní vizuál vždy staví na pevném základu — strategii značky. Pokud nemáte jasno, uděláme si ho. Společně. Složité případy řešíme vždy s naším dvorním „branďákem“, Karlem Novotným.

WEBY

Menší prezentační weby děláme rádi. Na klíč.

Do velkých projektů se zapojujeme výhradně jako grafičtí designeři: na vstupu dostáváme otextované a otestované wireframy, odevzdáváme grafické podklady pro kodéry. Vždy zároveň dohlížíme na správné použití vizuálního stylu.

V případě potřeby vás propojíme se špičkami v „okolních“ oborech — webdesign, UX, výzkum, kódování, programování, analytika, SEO, PPC, řekněte si.

Více o webech -->

NAMING A COPYWRITING

Obrázek za tisíc slov. A někdy naopak. Texty a vizuál spolu musí být úzce provázány. Dáváme firmám a produktům jména, píšeme slogany, i kratší texty.

Ty dlouhé svěřujeme dlouhodobou spoluprací prověřeným obsahovým agenturám i freelancerům. Vždy tak, aby výsledek perfektně seděl vašemu publiku.

VIDEO A ANIMACE

Motion je život. Prezentujte svoji firmu či produkt videem nebo efektní animací!

FOTO
GRAFIE

Zajistíme reprezentativní nafocení vašich lidí, výroby, produktů nebo třeba eventů. Z našich ověřených fotografek a fotografů vždy vybereme toho, který se pro dané účely bude nejlépe hodit.

(c) 2022
Bloomfield brand studio

Bloomfield s.r.o.
Cejl 65
Brno, 60200